Aydınlar Dişli & Makina

Hakkımızda

Aydınlar Dişli&Makina, İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, 3600 m²’si kapalı alan olmak üzere toplam 9000 m²’lik alan üzerine kurulmuştur. Üretime ilk olarak dişli ve dişli kutuları imalatıyla başlayan firmamız, alanında uzmanlaştıkça özellikle ağır sanayi kuruluşlarında kullanılmakta olan büyük boyutlu ağır hizmet tipi dişli kutularının tasarım ve imalatında Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Daha sonra, özellikle demir çelik sektörüne komple anahtar teslimi tesis kurmak, mevcut tesislerin kapasite ve kalite artırımına yönelik projeler hazırlayıp uygulamak üzere AYMAK ÇELİK markamızı kurmuştur. AYMAK Çelik markası olaraktan aktif olarak üretimi sürdürmektedir. 

Şirketimiz 36 yılı aşan bilgi ve üretim deneyimine dayanarak Türkiye’de önde gelen kuruluşlardan biri olmayı başarmıştır. Firmamızın başarılı olmasının temelinde yatan değerler hızlı, kaliteli ve ekonomik olmak şeklinde belirtilebilir. Her zaman için hedefimiz “Sürekli Gelişim” olarak tanımlanmaktadır. Bu hedefleri gerçekleştirme aşamasında ise Dünya’da değişen teknolojik gelişmeleri yakından takip edecek, üretim yapan tüm sanayicilerin avantaj sağlaması için de AR-GE birimi ile koordineli olarak çalışmalarını sürdürmektedir.