Hakkımızda

AYMAK, AYDINLAR DİŞLİ & MAKİNA, izmir’de Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde, 3600 m2’si kapalı alan olmak üzere 9000 m2’lik bir alan üzerine kurulmuştur. Öncelikle dişli ve dişli kutuları imalatı yapmaya başlayan firma, özellikle ağır sanayi kuruluşlarında kullanılmakta olan büyük boyutlu ağır hizmet tipi dişli kutularının tasarım ve imalatında uzmanlaşarak bu konuda Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Özellikle demir çelik sektörüne komple anahtar teslimi tesis kurmak üzere kadrosunu ve makina parkını genişleten firma, başta demir-çelik sektörü olmak üzere bütün sektörlere 35 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

AYMAK Kaliteli ve tecrübeli teknik ve idari kadrosu ile Komple anahtar teslimi demir-çelik tesisleri kurmakta, mevcut tesislerin kapasite ve kalite artımına yönelik projeler hazırlayıp uygulamakta, haddehanelerde kullanılan makine ve ekipmanların projelendirilmesini ve imalatını yapmakta, mevcut tesislerde çalışmakta olan makinalara yönelik yedek parça imalatlarını da yapmaktadır.

AYMAK ayrıca Rüzgar enerji türbinleri, enerji sektörü, gemi inşa sektörü, kaldırma ve malzeme taşıma sektörü, savunma sanayi ve diğer genel sanayi gereksinimlerini karşılamak üzere dişli kutuları, şaftlar, kardan şaftlar ve diğer güç aktarma organları imalatlarını yapmaktadır.

Firma yönetim sisteminin EN-ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi’ne uygunluğu TUV-Sudwest tarafından denetlenerek belgelendirilmiştir.

 

 

» FABRİKAMIZDAN BAZI TEZGAHLAR